Ak vás výrobok nepresvedčil alebo ste si to rozmysleli a chcete vrátiť objednávku, kontaktujte nás prostredníctvom nášho kanála služieb zákazníkom na adrese info@gourmetencasa-tcm.com alebo telefonicky (+34) 961162891 od pondelka do piatku od 8:30 do 17:30 hod.

Lehota na vrátenie tovaru je 14 dní od dátumu prijatia zásielky. Výrobok musí byť v bezchybnom stave, v pôvodnom obale a so všetkým príslušenstvom alebo darčekmi. Po kontrole stavu objednávky bude suma vrátená v súlade s rovnakým spôsobom platby, aký ste použili (pri platbe na dobierku bude suma vrátená bankovým prevodom, ktorý uvediete).

Ak chyba nevznikla z našej viny alebo sa zákazníkovi nepáči, priame náklady na vrátenie objednávky znáša zákazník. Tieto náklady sú súčtom nákladov na dopravu. Gls, Fedex a Correos España sú naše prepravné a návratové agentúry.

V prípade výmeny prepravná agentúra doručí nový balík a má pri sebe štítok na vrátenie tovaru, pričom objednávku odnesie späť.

V tomto prípade musí zákazník znášať náklady na dopravu. V prípade GLS sa naplánuje jednorazový zber a o dátume zberu budete informovaní e-mailom.

Keď bol výrobok Po prijatí a overení výrobku pristúpime k jeho preplateniu. Na druhej strane, ak sa chyba v objednávke vyskytne na strane spoločnosti Gourmet en casa TCM, všetky náklady znáša táto spoločnosť. všetky výdavky.

Vrátenie objednávky nebude akceptované v prípade: Dodávka zapečateného tovaru, ktorý nie je vhodný na vrátenie z dôvodu ochrany zdravia alebo hygieny a ktorý bol vyradený alebo ktorý nie je vhodný na vrátenie.

Ako je stanovené v článku 103 všeobecného zákona na ochranu spotrebiteľov a používateľov, vrátený tovar neprijímame v prípade: Dodávky zapečateného tovaru, ktorý nie je vhodný na vrátenie z dôvodu ochrany zdravia alebo hygieny a ktorý bol po dodaní rozpečatený. na obranu spotrebiteľov a používateľov.


V primeru vračila zaradi nepravilnosti, kot je zlom ali odsotnost izdelka, je treba na naslov info@gourmetencasa-tcm.com na naslov info@gourmetencasa-tcm.com poslati elektronsko sporočilo z notranjo in zunanjo fotografijo škatle ter fotografijo poštno nalepko, da lahko pravilno analiziramo pojavnost in nadaljujemo z ustrezno preiskavo.

Product added to wishlist
Product added to compare.